Paylaş
Aşağı Kaydır

İnşaat Hizmetleri

Proje Çizim, Etüt Çalışmaları, Sanayi Yapıları, Konutlar, Danışmanlık

Proje Çizim

İnşaat sektöründe çok katlı Konutlar,özel tasarlanmış ve projelendirilmiş Villa tipi konutlar ve Sanayii Yapılarının Statik ve Betonarme Projelerinin çözümünün yanında , bunlara ilişkin Mimari Projelerin de çözümlerini sunmaktadır.

01.

Etüt Çalışmaları

İhtiyaç duyulan konuda ve istenilen niteliklerde mühendislik anlayışının gereği olarak, ekonomik ve sağlam yapı sistemleri ile ön etüd ve proje çalışmaları sunmaktayız.

02.

Sanayi Yapıları

Konvansiyonel veya prefabrik yapıların sanayi koluna ilişkin teknik proje çözümleri ile yapım ve imalat uygulamasını üstlenmekteyiz.

03.

Konutlar

Çok amaçlı konutlardan, katlı toplu konutlara ve villa inşaatlarına dek uzanan geniş bir yelpazede hizmet veren firmamiz, müşterilerimizin yaşam biçimlerine uygun,isteklerini karşılayabilecek tarzda profesyonel bir proje hizmeti ve proje desteği sunmaktadır.Konutların mimari tasarımları 3d ortamında günümüz çağdas mimari anlayışına uygun olarak, modern düşünce sistemiyle kendilerine sunulmaktadır.

04.

Danışmanlık

Proje sonrası yapıların bitim aşamasına dek, müşterilerimize inşaatları ile ilgili olarak her konuda Teknik Destek, Kontrollük ve Danışmanlık hizmeti verilmektedir.

05.